Ajdova juha

rene  

član od: 6.11.2001

sporočila: 99

tema odprta - 12. feb 2003 9:32 | ogledi: 4.479 | odgovori: 3

Vsem skupaj en lep pozdrav

Zadnjič sem v neki dolenjski gostilni jedla ajdovo juho s krompirjem in smetano.Nad juho sem bila navdušena, žal pa nimam pojma kako se bi ta juha dala naredit.Če ima kdo recept, bi mu bila zelo hvaležna.Zanimajo pa me tudi vsi recept,i ki jih poznate iz ajdove kaše, moke...

Barbara Cuzak  

član od: 20.3.2002

sporočila: 108

12. feb 2003 10:31

Ajdovo juho pri nas doma naredimo takole : cca. 2 pesti ajde namočimo za uro in jo skuhamo ocedimo. V kozici za juho prepražimo slanino oz. šunko, kar pač je doma. Na popraženo slanino damo ajdovo kašo, (po potrebi) solimo, popramo, malo majerona in žafranike. Pražimo minutko dve in zalijemo s 1 sladke smetane (lahko je tudi kisla) in 1 liter goveje juhe od prejšnega dne, če jo nimate 1 liter vode + jušna kocka in še. cca 2 dcl mleka. Kuhamo še 10 minut in juha je nared. Ajdova kaša za filanje race... ali pa kot priloga namesto krompirja. cca. 30 dag ajde namočimo skuhamo. Ohlajeno pripravimo enako kot kruhove cmoke : pražena slanina in čebula, sol, poper, majeron, malo r.paprike, vsaj 2 jajca........... S tako maso filamo piščanca pod kožo, oz. v notranjost, kar ostane dodamo 30 minut pred koncem pečenja na pekač, da se popeče.

rene  

član od: 6.11.2001

sporočila: 99

12. feb 2003 11:54

Najlepša hvala Barbara. Komaj čakam , da probam , potem pa sporočim, če mi je uspelo.

neznan uporabnik

12. feb 2003 13:09

Ajdove kaše nikoli ne namakam. Priporočam ajdovo kašo z gobani. Pripravi se jo kot rižoto z gobami. LPP

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti